kontakt

CLEVER Sverige AB
Orgnr. 559000-7075
Södra Stenbocksgatan 77
252 47 Helsingborg

Växel: 070 00 33 900
Kundservice: 077 44 33 900
kundservice@clever.nu

Du kan ringa vår kundservice hela dygnet, alla dagar i veckan.

Vill du bli uppringd? Klicka här

Du är naturligtvis också välkommen att söka svar på dina frågor hos CLEVERs kundservice. Här kan du bland annat få svar på var närmaste laddplats finns, vilket av våra abonnemang som passar ditt laddbehov bäst, om du själv behöver bekosta installationen av din laddbox och mycket mer.

CLEVERs organisation

VD
Fredrik Nordin
fredrik.nordin@clever.nu
070 00 33 901

Operativ chef
Christer Nilsson
christer.nilsson@clever.nu
070 00 33 902

Försäljningschef
Tobias Uppström
tobias.uppstrom@clever.nu
070 00 33 904

Marknadschef
Nathalie Kinell
nathalie.kinell@clever.nu
070 00 33 911

Ekonomiansvarig
Elisabeth Löthgren
elisabeth.lothgren@clever.nu
070 00 33 903

Projektledare
Magnus Lindström
magnus.lindstrom@clever.nu
070 00 33 908

Projektledare
Per Jeppson
per.jeppson@clever.nu
070 00 33 907

Utvecklings- och systemansvarig
Morris Packer
morris.packer@clever.nu
070 00 33 909

Få senaste nytt från CLEVER

Anmäl dig till nyhetsbrevet här.